Ju jeni këtu, kështu që shijoni qëndrimin tuaj.

Hotel Strora

Mirë se vini

Hotel Strora përfshin një tarracë të vogël me një bar ku mund të shijoni një pije. Dhomat tona janë më të mirat dhe çmimet tona janë gjithashtu. Ne ofrojmë luks me një çmim të lirë diçka që konkurrentët tanë nuk mund ta arrijnë. Dhomat tona me ajër të kondicionuar përfshijnë një ballkon dhe TV kabllor të sheshtë.


Rezervo Tani
Hotel Strora
Rehatia juaj është qëllimi ynë
I ndodhur në zonën më të vlerësuar në Sarandë, hoteli ynë ka një pikë të shkëlqyer vendndodhjeje prej 9.0. Hotel Strora është në fillim të rrugës që të çon nga qendra e Sarandës në një Vend të Trashëgimisë Botërore UNESCO të Butrintit dhe parkut kombëtar përreth. Qendra e Sarandës është 1 km larg, ndërsa Butrinti është në një distancë prej 16 km. View Gallery

Komoditete

Parking falas

Ka parkim falas në vend, (gjithsesi kërkohet rezervimi).

Wi-Fi falas

Wi-Fi këtu është pa pagesë, kënaquni në rrjetin tonë.

Ajër i Kondicionuar

Vapa nuk do t'ju shqetësojë në dhomat tona.

Dhomat Tona

Shijoni pushimet tuaja këtu në hotelin tonë. Dhomat tona kanë të gjitha kondicioner, banjo private, ballkon, Wi-Fi falas dhe një TV kabllor me ekran të sheshtë. Ne sigurohemi që të gjitha dhomat tona të jenë të pastra në mënyrë që ju të keni eksperiencën më të mirë të mundshme në hotelin tonë.

Komentet

Unë dhe e fejuara qëndruam në këtë hotel për tre netë. Ne jemi jashtëzakonisht të kënaqur me përvojën tonë. Hoteli ndodhet pranë të gjitha vendndodhjeve më të mira të qytetit, bulevardi buzë detit dhe klubeve të natës si Demi, Escape, City dhe Portokalli. Hoteli ishte i menaxhuar nga familjarë dhe të gjithë pronarët dhe stafi ishin shumë miqësorë dhe të sjellshëm, veçanërisht vajza recepsioniste që na përshëndeti me një buzëqeshje gjatë gjithë qëndrimit tonë.
-Pedro, Portugali

Ky është një nga hotelet më të mirë që mund të gjeni në Sarandë. Vendndodhja është pikërisht në qytetin ku keni një pamje fantastike e gjithçkaje. Stafi është i mrekullueshëm dhe shumë miqësor. Ata do t'ju bëjnë të ndjeheni si në në shtëpi me mikpritjen shqiptare. Unë do t'ia rekomandoja shumë kujtdo që të qëndronte këtu dhe të pushonte me një prej pamjeve më të bukura të detit që ofrojnë hotelet në atë zonë, është e mahnitshme.
-Irena, Kanada

Çfarë hoteli familjar super i bukur. Familja na ka mirëpritur dhe na ka ndihmuar shumë. Është me të vërtetë një lokacion perfekt me të gjitha ambjentet që ofron. Shtretërit ishin të mrekullueshëm, kishim një pamje anësore nga deti. Mbushur në mënyrë të këndshme atje dhe përballë një klubi nate dhe bare. Kemi kaluar vërtet 3 ditë fantastike dhe kur të kthehemi në Sarandë, ne do të kthehemi patjetër këtu.
-Melisa, Spanjë

Hotel Strora

Ju ofrojmë vetëm më të mirën sepse ne kujdesemi për klientët tanë.

Hotel Strora e Drejta e Autorit ©   | Mundësuar nga